€ 2.211,95*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879709
EAN:
4250889635688
Gewicht:
375 kg
Afmetingen:
827mm x
270mm x
627mm
(L x B x H)
Stapelbatterij 24V 4 PzS 460 DIN A (827 x 270 x 627mm L / B / H) via 57014025
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagapparaten voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen hoge energie-eisen en hoge cyclische belastingen.
- Gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt.
- Beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid.
- Hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid.
Weet je niet zeker welke batterij in je vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
| Aantal stuks: | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879709 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 270 mm |
| Capaciteit in Ah: | 460Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 4PZS460 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 375 kg |
| Hoogte: | 627 mm |
| Lengte: | 827 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN A |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |