€ 5.749,86*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880700
EAN:
4250889655914
Gewicht:
869 kg
Afmetingen:
1023mm x
705mm x
462mm
(L x B x H)
" Staplerbatterie 80V 4 PzS 320Ah (1023 x 705 x 462mm L / B / H) via 57019002
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
"
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
- gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
- bewezen buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
- hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
"
| Aantal stuks: | 40 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880700 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 705 mm |
| Capaciteit in Ah: | 375Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 4PZS320 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 869 kg |
| Hoogte: | 462 mm |
| Lengte: | 1023 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN A |
| Spanning in volt: | 80V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |