€ 4.280,24*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879955
EAN:
4250889639433
Gewicht:
772 kg
Afmetingen:
1220mm x
280mm x
784mm
(L x B x H)
" Stacker batterij 48V 3 PzS 465Ah DIN C (1220x280x784) Trog 57017046
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
"
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
- gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
- bewezen buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
- hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
"
| Aantal stuks: | 24 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879955 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 280 mm |
| Capaciteit in Ah: | 465Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 3PZS465 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 772 kg |
| Hoogte: | 784 mm |
| Lengte: | 1220 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN C |
| Spanning in volt: | 48V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |