€ 149,69*
Beschikbaar over 1 dag, levertijd 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9880037
EAN:
4250889652241
Gewicht:
27.4 kg
Afmetingen:
198mm x
65mm x
745mm
(L x B x H)
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 3 PzS 465 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | 465Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 3PZS465 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 27.4 kg |
| Hoogte: | 745 mm |
| Lengte: | 198 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | 5 |
| Spanning in volt: | 2V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |