€ 4.549,61*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879989
EAN:
4250889639358
Gewicht:
667 kg
Afmetingen:
832mm x
415mm x
784mm
(L x B x H)
" heftruck accu 48V 3 PzS 420Ah (832 x 415 x 784mm L / B / H) via 57017019
incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
"
incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
- gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
- bewezen buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
- hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
"
| Aantal stuks: | 24 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879989 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 415 mm |
| Capaciteit in Ah: | 420Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 3PZS420 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 667 kg |
| Hoogte: | 784 mm |
| Lengte: | 832 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN A |
| Spanning in volt: | 48V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |