€ 3.511,68*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881398
EAN:
4250889660260
Gewicht:
565 kg
Afmetingen:
827mm x
411mm x
627mm
(L x B x H)
" Stapelbatterij 48V 3 PzS 345Ah DIN A (827 x 411 x 627mm L / B / H) via 57017075
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagapparaten voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen hoge energie-eisen en hoge cyclische belastingen.
gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Als u uw oude batterij retourneert, vergoeden wij deze afhankelijk van het gewicht en maken deze Een aanwinst hiervoor.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagapparaten voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen hoge energie-eisen en hoge cyclische belastingen.
gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Als u uw oude batterij retourneert, vergoeden wij deze afhankelijk van het gewicht en maken deze Een aanwinst hiervoor.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
| Aantal stuks: | 24 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881398 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 411 mm |
| Capaciteit in Ah: | 345Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 3PZS345 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 565 kg |
| Hoogte: | 627 mm |
| Lengte: | 827 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN A |
| Spanning in volt: | 48V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |