€ 1.490,20*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881408
EAN:
4250889660284
Gewicht:
215 kg
Afmetingen:
621mm x
281mm x
462mm
(L x B x H)
Stapelbatterij 24V 3 PzS 240Ah DIN B (621 x 281 x 537 mm L / B / H) via 57014122
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagapparaten voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen hoge energie-eisen en hoge cyclische belastingen.
- Gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
- Beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
- Hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
| Aantal stuks: | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881408 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 281 mm |
| Capaciteit in Ah: | 240Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 3PZS240 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 215 kg |
| Hoogte: | 462 mm |
| Lengte: | 621 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN B |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |