€ 3,64*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876862
EAN:
4250889617059
Gewicht:
0.2 kg
Afmetingen:
140mm x
35mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige celconnector
Accukabel 35 mm² x 140 mm met kabelschoenen M6
Accukabel 35 mm² x 140 mm met kabelschoenen M6
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 35-140M6 |
| Breedte: | 35 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 35-140M6 |
| Gewicht: | 0.2 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 140 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M6 |
| Productlijn: | Connector |