€ 883,87*
Niet langer beschikbaar
Qbatteries 3 OPzV 150 12V 153 Ah (C10) afgedichte stationaire loodzuurbatterij
De OPzV-batterijen van Q -Batterijen zijn geschikt voor verschillende stand-by-toepassingen. Dankzij het gebruik van geltechnologie is het niet nodig om gezuiverd water gedurende de gehele levensduur bij te vullen. Tegelijkertijd zijn de batterijen in de OPzV-serie extreem gasarm door de interne gasrecombinatie.
De geautomatiseerde productie in Europa zorgt voor een extreem hoge kwaliteitsnorm en een uitstekende prijs-prestatieverhouding.
Constructie
- Buisvormige positieve platen (speciale roosterconstructie, spuitgieten Gemaakt van antimoonlegering, met zeer poreuze handschoenen die het actieve materiaal vasthouden
- Negatief geplakte platen (roosterplaten met een laag antimoonlegering met langdurig uitzettingsmiddel)
- Elektrolyt (gelstructuur)
- Scheiders (extreem hoge porositeit en lage inwendige weerstand )
- Container en deksel gemaakt van plastic (ABS) materiaal. Optioneel ook verkrijgbaar in ABS vlamvertragend materiaal (volgens conclusie IEC 707 FV0)
- poolversie (M10-versie voor perfect contact en lage weerstand met flexibele kabelconnector)
- poolafdichtingen (voorkomen lekkage van de elektrolyt en terminale corrosie )
- Aansluitingen (flexibele, volledig geïsoleerde schroefconnector (met 20 ± 1 Nm), verbonden met de terminal met een geïsoleerde schroef, die aan de bovenkant een gat heeft voor elektrische metingen)
- herontstekingsbeschermingsklep (opent bij lage druk en is uitgerust met een herontstekingsbeveiliging)
toepassingsgebieden
- noodstroomaggregaat
- IT / Telekom / Telecom
- veiligheidsverlichting
- zonne- en windsystemen
- signaaltechnologie < BR>
Voordelen van de Quality-batterijen OPzV
- Levensduur (meer dan 15 jaar)
- Hoge ontladingsweerstand
- Betrouwbaarheid
- Lage zelfontlading (ongeveer 2% per maand)
- 1200 cycli volgens IEC 89 6-1
Technische gegevens
- Nominale capaciteit: 153Ah (10 uur)
- Nominale spanning: 12 Volt
- Lengte: 380mm
- Breedte: 205 mm < BR> - Hoogte: 332/371 mm
Link naar de website van de fabrikant
"
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877449 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 205 mm |
| Capaciteit in Ah: | 153Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu |
| Fabrikantcode: | 3 OPzV 150 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 72 kg |
| Hoogte: | 372 mm |
| Lengte: | 380 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | OPzV |
| Schakelschema: | , 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Gel |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |