€ 1.392,38*
Niet langer beschikbaar
" Stapelbatterij 24V 2 PzS 250Ah DIN B (621 x 209 x 627mm L / B / H) via 57014072
incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet je niet zeker welke batterij in je vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
| Aantal stuks: | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876728 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 209 mm |
| Capaciteit in Ah: | 250Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 2PZS250 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 226 kg |
| Hoogte: | 627 mm |
| Lengte: | 621 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN B |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |