€ 1.288,52*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881118
EAN:
4250889658410
Gewicht:
171 kg
Afmetingen:
621mm x
209mm x
627mm
(L x B x H)
Stapelbatterij 24V 2 PzS 180Ah DIN B (621x209x537mm L / B / H) via 57014072
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagapparaten voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen hoge energie-eisen en hoge cyclische belastingen.
- Gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
- Beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
- Hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet je niet zeker welke batterij in je vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
| Aantal stuks: | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881118 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 209 mm |
| Capaciteit in Ah: | 180Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 2PZS180 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 171 kg |
| Hoogte: | 627 mm |
| Lengte: | 621 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN B |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |