€ 1.326,35*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879697
EAN:
4250889635602
Gewicht:
150 kg
Afmetingen:
621mm x
209mm x
462mm
(L x B x H)
" Stapelbatterij 24V 2 PzS 160Ah DIN B (621 x 209 x 462 mm L / B / H) via 57014002
incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Als u uw oude batterij retourneert, vergoeden wij deze afhankelijk van het gewicht en maken deze Een aanwinst hiervoor.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Als u uw oude batterij retourneert, vergoeden wij deze afhankelijk van het gewicht en maken deze Een aanwinst hiervoor.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
| Aantal stuks: | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879697 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 209 mm |
| Capaciteit in Ah: | 160Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 2PZS160 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 150 kg |
| Hoogte: | 462 mm |
| Lengte: | 621 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN B |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |