€ 266,91*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877375
EAN:
4250889610876
Gewicht:
31 kg
Afmetingen:
395mm x
108mm x
287mm
(L x B x H)
Onderhoudsvrije loodbatterij (lood / vlies technologie) van Quality-Batteries by Narada als 10-12 jaar batterij in de vorm van een frontterminal
Voorbeeldig gebruik:Beveiligingstechnologie
Brandalarmsystemen < BR> ELA-systemen
UPS
Telecommunicatie
Noodstroomsystemen
en nog veel meer
Eigenschappen:
volledig onderhoudsvrij, klepgestuurd
zeer lage zelfontlading
gedurende lange tijd Levensduur
Technische gegevens:
Nominale capaciteit 102Ah (10H)
Nominale capaciteit & 108.3Ah (20H)
Nominale spanning 12 volt
Terminalaansluiting vooraan 6 mm inschroefpool
Lengte 395 mm
breedte 108 mm
hoogte 287 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12NDT100S |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 108 mm |
| Capaciteit in Ah: | 100Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12NDT100S |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 31 kg |
| Hoogte: | 287 mm |
| Lengte: | 395 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LNDT |
| Schakelschema: | Frontterminal |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |