€ 15,12*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Vervangende batterij geschikt voor Effekta model ME met 9Ah
Deze batterijen zijn niet de originele Effekta-batterijen, maar een hoogwaardig, robuust en onderhoudsvrij vervangingsproduct voor ononderbroken stroomtoevoerapparaten (UPS-systemen).
Vervang de batterijen snel en gemakkelijk kunt u de stekkers en connectoren van uw oude batterij hergebruiken.
Deze vervangende batterij is geschikt voor de volgende modellen:
ME800
ME800 USB
De batterijen van de Q-batteries LSX-serie zijn klepgestuurde en onderhoudsvrije AGM-batterijen (loodvliestechnologie). De legering is een speciale lood-calcium-tin legering. De ontwerplevensduur is 10 jaar(onder idealen omstandigheden). Tijdens de lange levensduur kunnen de accu's onderhoudsvrij worden gebruikt.
De accu's in deze serie zijn speciaal ontwikkeld voor stand-by toepassingen met een langere levensduur.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881055 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | 9Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LSX-9 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2.6 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LSX |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |