€ 32,88*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9882468
EAN:
4250889667436
Gewicht:
5.5 kg
Afmetingen:
181mm x
77mm x
167mm
(L x B x H)
Qbatteries 12LSX-17 12V 17Ah AGM-batterij
De batterijen van de Q-batteries LSX-serie zijn klepgestuurde en onderhoudsvrije AGM-batterijen (loodvliestechnologie). De legering is een speciale lood-calcium-tin legering. De ontwerplevensduur is 10 jaar(onder idealen omstandigheden). Tijdens de lange levensduur kunnen de accu's onderhoudsvrij worden gebruikt.
De accu's in deze serie zijn speciaal ontwikkeld voor stand-by toepassingen met een langere levensduur.
LSX-serie in het kort:
- Absorbent Glass Mat (AGM) -technologie voor efficiënte gasrecombinatie tot 99%.
- Lange levensduur
- Onderhoudsvrije werking, geen bijvullen van water nodig
- Lage zelfontlading, 3% per maand
- Levensduur 10 jaar
Toepassingen:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmtechnologie
- Alarmtechnologie
- Industrie
- Telecommunicatie
- UPS-systemen / UPS
- Commerciële toepassingen
Technische gegevens:
- Capaciteit: 17 (met 20h ontlading tot een eindspanning van 1.8V per cel)
- Max. Stroom: 170A (5sec.)
- Kortsluitstroom : 850A
Temperatuurbereiken:
- Ontlading: -20 °C - 60 °C
- Opladen: -10 °C - 60 °C
- Opslag: -20 °C - 60 °C
- Zelfontlading: Kan wordt langer dan 6 maanden bewaard bij ca.25 °C.
- Zelfontlading is minder dan 3% per maand bij 25 °C.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882468 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 77 mm |
| Capaciteit in Ah: | 17Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LSX-17 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 5.5 kg |
| Hoogte: | 167 mm |
| Lengte: | 181 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F13 (M5) |
| Productlijn: | LSX |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |