€ 10,47*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9881046
EAN:
4250889657994
Gewicht:
1.4 kg
Afmetingen:
90mm x
70mm x
107mm
(L x B x H)
Vervangende batterij geschikt voor Effekta model MI400 4.5Ah
Deze batterij is niet de originele Effekta-batterij, maar een hoogwaardig, robuust en onderhoudsvrij vervangingsproduct voor ononderbroken stroomtoevoerapparaten (UPS-systemen).
Vervang de batterij snel en gemakkelijk, u kunt de stekkers en connectoren van uw oude batterij opnieuw gebruiken.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881046 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 70 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS4.5 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.4 kg |
| Hoogte: | 107 mm |
| Lengte: | 90 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |