€ 163,60*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879963
EAN:
4250889638863
Gewicht:
29.5 kg
Afmetingen:
306mm x
169mm x
214mm
(L x B x H)
Quality-Batteries AGM noodstroombatterij 12V 90Ah (C20)
De Quality-Batteries oplaadbare batterijen zijn AGM batterijen (loodvliestechnologie), die speciaal zijn ontworpen voor stand-by werking, zoals in beveiligingstechnologie Er zijn brandalarmtechnologie of UPS-systemen ontwikkeld. De 12LS-90 voldoet aan de hoge eisen van een 10-jarige batterij.
Toepassingen:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmtechnologie
- Alarmtechnologie
- UPS-systemen
Eigenschappen: - hoogste Efficiëntie
- onderhoudsvrije AGM-batterij, ventilreg reguleert
- zeer lage zelfontlading, ca. 3% per maand
- lange levensduur, ontwerplevensduur van 10 jaar
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-90 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 169 mm |
| Capaciteit in Ah: | 90Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-90 |
| Gewicht: | 29.5 kg |
| Hoogte: | 214 mm |
| Lengte: | 306 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |