€ 129,72*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882463
EAN:
4250889667382
Gewicht:
25 kg
Afmetingen:
350mm x
167mm x
180mm
(L x B x H)
Quality-Batteries 12LS-80 / 12V 82Ah
Onderhoudsvrije loodbatterij (loodvlies / AGM-accu) van het merk Quality-Batteries. Batterij voor 10 jaar.
Voorbeelden van mogelijke toepassingen:
Beveiligingstechnologie
Brandalarmsystemen
ELA-systemen
UPS
Telecommunicatie
Noodstroomsystemen
Eigenschappen :
volledig onderhoudsvrij, klepgestuurd
zeer lage zelfontlading
lange levensduur
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882463 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 167 mm |
| Capaciteit in Ah: | 82Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-80 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 25 kg |
| Hoogte: | 180 mm |
| Lengte: | 350 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |