€ 52,88*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879450
EAN:
4250889626228
Gewicht:
5.6 kg
Afmetingen:
151mm x
65mm x
99mm
(L x B x H)
"
De batterijset is gemonteerd, klaar voor installatie, opgeladen en kan onmiddellijk worden vervangen als een plug-and-play module.
De RBC142 vervangende batterij is geschikt voor de volgende APC UPS-modellen:
SMC1000, SMC1000I APC RBC
Toepassingsgebied:
Vervangende batterijen worden gebruikt in UPS-systemen (noodstroomvoorziening) of UPS (Uninterruptible Power Supply in het Engels). UPS-systemen bewaken de stroom naar de consument en filteren onregelmatigheden en spanningspieken in de voeding en beschermen systemen tegen gevaarlijke overspanningen. Als er zich huidige schommelingen voordoen, voorziet de UPS de aangesloten apparaten van batterijvermogen en voorkomt zo gegevensverlies en / of defecten aan de apparaten.
De geplaatste batterijen zijn met VdS-goedkeuring * .
Kant-en-klare batterijmodule voor vervanging voor APC UPS-systemen van de Back-UPS RBC142-serie.
Deze module is niet de originele RBC142-batterijen van het merk APC, maar een vervangend product van hoge kwaliteit.De batterijset is gemonteerd, klaar voor installatie, opgeladen en kan onmiddellijk worden vervangen als een plug-and-play module.
De RBC142 vervangende batterij is geschikt voor de volgende APC UPS-modellen:
SMC1000, SMC1000I APC RBC
Toepassingsgebied:
Vervangende batterijen worden gebruikt in UPS-systemen (noodstroomvoorziening) of UPS (Uninterruptible Power Supply in het Engels). UPS-systemen bewaken de stroom naar de consument en filteren onregelmatigheden en spanningspieken in de voeding en beschermen systemen tegen gevaarlijke overspanningen. Als er zich huidige schommelingen voordoen, voorziet de UPS de aangesloten apparaten van batterijvermogen en voorkomt zo gegevensverlies en / of defecten aan de apparaten.
De geplaatste batterijen zijn met VdS-goedkeuring * .
*) VdS staat voor ""Association of Property Insurers eV"". De VdS controleert de batterijen die relevant zijn voor veiligheidstechnologie.
"
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879450 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7.2Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 5.6 kg |
| Hoogte: | 99 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |