€ 48,59*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879448
EAN:
4250889626204
Gewicht:
5.6 kg
Afmetingen:
151mm x
65mm x
94mm
(L x B x H)
"
De batterijset is gemonteerd, klaar voor installatie, opgeladen en kan onmiddellijk worden vervangen als een plug-and-play-module.
De vervangende batterij RBC109 is geschikt voor de volgende APC UPS-modellen:
BR1200LCDI, BR1500LCDI
Toepassingsgebied:
Vervangende batterijen worden gebruikt in systemen ter bescherming tegen netstoringen - een zogeheten UPS (uninterruptible power supply). UPSen worden gebruikt om ervoor te zorgen dat belangrijke elektrische verbruikers worden voorzien in het geval van stroomstoringen. UPS-systemen worden voornamelijk gebruikt in ziekenhuizen, controlecentra (brandweer, politie, THW) en datacenters of serverruimtes.
De geplaatste batterijen zijn met VdS-goedkeuring * .
Kant-en-klare batterijmodule voor vervanging voor APC UPS-systemen van de serie Back-UPS RBC109.
Deze module is niet de originele RBC109-batterijen van het merk APC, maar een vervangend product van hoge kwaliteit.De batterijset is gemonteerd, klaar voor installatie, opgeladen en kan onmiddellijk worden vervangen als een plug-and-play-module.
De vervangende batterij RBC109 is geschikt voor de volgende APC UPS-modellen:
BR1200LCDI, BR1500LCDI
Toepassingsgebied:
Vervangende batterijen worden gebruikt in systemen ter bescherming tegen netstoringen - een zogeheten UPS (uninterruptible power supply). UPSen worden gebruikt om ervoor te zorgen dat belangrijke elektrische verbruikers worden voorzien in het geval van stroomstoringen. UPS-systemen worden voornamelijk gebruikt in ziekenhuizen, controlecentra (brandweer, politie, THW) en datacenters of serverruimtes.
De geplaatste batterijen zijn met VdS-goedkeuring * .
*) VdS staat voor ""Association of Property Insurers eV"". De VdS controleert de batterijen die relevant zijn voor veiligheidstechnologie.
"
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879448 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7.2Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 5.6 kg |
| Hoogte: | 94 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |