€ 205,41*
Niet langer beschikbaar
Kant-en-klare batterijmodule voor vervanging voor APC UPS-systemen van de Back-UPS RBC12-serie.
Deze module is niet de originele RBC12-batterijen van het merk APC, maar een vervangend product van hoge kwaliteit.
De batterijset bestaat uit 2 pakketten, elk met 4 oplaadbare batterijen en kabel met stekker, is klaar voor installatie, opgeladen en kan onmiddellijk worden vervangen als een plug-and-play-module.
Toepassingsgebied:
Vervangende batterijen worden gebruikt in systemen ter bescherming tegen netstoringen door middel van zogenaamde UPS-systemen. UPS-systemen zorgen ervoor dat een veilige en ononderbroken stroomvoorziening gegarandeerd is in het geval van een stroomstoring, en dienen als bescherming tegen overspanningen en stroomuitval.
De geplaatste batterijen zijn met VdS-goedkeuring.
VdS staat voor "Association of Property Insurers eV". De VdS controleert de batterijen die relevant zijn voor veiligheidstechnologie.
De vervangende batterij RBC12 is geschikt voor het volgende APC UPS-modellen:Â
DL2200RMI3U, DL3000RMI3U, DL5000RMI5U, NS3000RMI3U, SU2200R3IBX120, SU2200RMI3U, SU3000R3IBX120, SU3000R3IBX135, SU3000R3IBX180, SU3000RMI3U, SU5000I, SU5000R5IBX120, SU5000R5IBX135, SU5000RMI, SU5000RMI5U, SU5000RMINET, SU5000RMXLI5U
| Aantal stuks: | 8 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879443 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 130 mm |
| Capaciteit in Ah: | 14.4Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 22.4 kg |
| Hoogte: | 94 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |