€ 17,83*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882368
EAN:
4250889662882
Gewicht:
2.6 kg
Afmetingen:
151mm x
65mm x
100mm
(L x B x H)
Vervangende batterijen geschikt voor alarmcentrale van Satel 1 x 12V 7.2Ah
De Q-Batteries AGM batterijen voor alarmcentrale controlecentra worden gekenmerkt door hun uitstekende energieopslag eigenschappen en hoge betrouwbaarheid.
Geschikt voor de volgende Alarm-systeemcentra van Satel: Integra 24, Integra CA-64 EPS, Integra CA-64 ADR, Integra CA-64 PP, Integra CA-64 OPS, Versa 5, CA-6, CA-5
Eigenschappen:
- onderhoudsvrije AGM-batterijen
- verzegeld en klepgestuurd (VRLA)
- lage zelfontlading, ca. 3% per maand
- levensduur van 5 jaar
- VdS-gecertificeerd (VdS-nr. G112070) Deze accu is niet de originele accu van Satel, maar hoogwaardige lood-zuur accus van het merk Q-Batteries.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882368 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7.2Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2.6 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |