€ 89,15*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9881043
EAN:
4250889657963
Gewicht:
2.5 kg
Afmetingen:
151mm x
65mm x
94mm
(L x B x H)
Vervangende batterij geschikt voor Effekta model MT met 7.2Ah (5 stuks)
Deze batterijen zijn niet de originele Effekta-batterijen, maar een hoogwaardig, robuust en onderhoudsvrij vervangingsproduct voor ononderbroken stroomtoevoerapparaten (UPS-systemen). < BR> Vervang altijd alle batterijen tegelijk, omdat deze anders beschadigd kunnen raken.
Vervang de batterijen snel en gemakkelijk, u kunt de stekkers en connectoren van uw oude batterij opnieuw gebruiken.
Deze Vervangende batterij is geschikt voor de volgende modellen:
MT2000
MT2000 RM
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881043 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7.2Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2.5 kg |
| Hoogte: | 94 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |