€ 14,62*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
"
Voltooide batterijmodule voor vervanging voor APC UPS-systemen van de Back-UPS RBC17-serie.
Deze module is geen originele RBC17-batterij van het merk APC, maar een vervangend product van hoge kwaliteit.
De batterij is klaar voor installatie, opgeladen en kan onmiddellijk worden vervangen als een plug-and-play-module.
De RBC17 vervangende batterij is geschikt voor de volgende APC UPS-modellen:
BE700G-GR , BE700-GR, BK650EI, BX800CI, BX800CI-GR
Toepassingsgebied:
Vervangende batterijen worden gebruikt in systemen om te beschermen tegen interferentie door middel van een ononderbroken stroomtoevoer (UPS), Engels ""Uninterruptible Power"" Levering (UPS) "". UPS-systemen leveren over het algemeen belangrijke data- en / of communicatiecomponenten, maar trekken ook steeds meer naar particuliere huishoudens. Naast de functie voor het overbruggen van korte stroomstoringen of fluctuaties, bieden UPSen ook bescherming tegen andere storingen in het elektriciteitsnet (bijv. Tegen onder- of overspanning).
De geplaatste batterijen zijn met VdS-goedkeuring * .
*) VdS staat voor ""Association of Property Insurers eV"". De VdS controleert de batterijen die relevant zijn voor veiligheidstechnologie.
"
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879444 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7.2Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2.8 kg |
| Hoogte: | 94 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |