€ 106,49*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879532
EAN:
4250889610548
Gewicht:
18 kg
Afmetingen:
229mm x
138mm x
235mm
(L x B x H)
Quality-Batteries 12LS-55 / 12V 55Ah loodaccu als standaarduitvoering
Onderhoudsvrije loodaccu (loodvlies / AGM-accu) van het merk Quality-Batteries. 10 jaar batterij.
Mogelijk gebruik:
Beveiligingstechnologie
Brandalarmsystemen
ELA-systemen
UPS
Telecommunicatie
Noodstroomsystemen
Eigenschappen:
volledig onderhoudsvrij, klepgestuurd
zeer lage zelfontlading
lange levensduur
Link naar de website van de fabrikant
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-55 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 138 mm |
| Capaciteit in Ah: | 55Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-55 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 18 kg |
| Hoogte: | 235 mm |
| Lengte: | 229 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |