€ 95,07*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879531
EAN:
4250889610524
Gewicht:
14.2 kg
Afmetingen:
197mm x
165mm x
170mm
(L x B x H)
Quality-Batteries 12LS-45
AGM / loodvliesbatterij (loodbatterij) 12V 45Ah (20h) VDS nr. G112078
De Quality-Batteries Akkus zijn AGM-batterijen (lood Fleece-technologie), die speciaal zijn ontwikkeld voor stand-by-toepassingen. Ze hebben VdS-goedkeuring.
Toepassingen:
Beveiligingstechnologie
Brandalarmtechnologie
Alarmtechnologie
Industrie
Telecommunicatie
UPS-systemen / UPS
Commercieel gebruik
Vrije tijd / hobby
Link naar de website van de fabrikant
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-45 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 165 mm |
| Capaciteit in Ah: | 45Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-45 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 14.2 kg |
| Hoogte: | 170 mm |
| Lengte: | 197 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |