€ 20,92*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9881979
EAN:
4250889661786
Gewicht:
1.4 kg
Afmetingen:
90mm x
70mm x
107mm
(L x B x H)
Vervangende batterij voor patiëntenliften en trapliften 12V 4500mAh
De AGM-loodzuurbatterij is een vervanging voor 4,5Ah-batterijen in patiëntenliften.
Vervangende batterij, bijvoorbeeld voor:
Maxi Sky 2 Plus 24V
plafondlift
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881979 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 70 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Golfkar accu, Lift accu, Noodverlichting accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, UPS Accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-4.5 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.4 kg |
| Hoogte: | 107 mm |
| Lengte: | 90 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu, Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |