€ 10,16*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879529
EAN:
4250889610135
Gewicht:
2.2 kg
Afmetingen:
90mm x
70mm x
107mm
(L x B x H)
Qbatteries 12LS-4.5
AGM / loodvliesbatterij (loodbatterij) 12V 4.5Ah (20 uur) De Qbatteries 12V 4500mAh zijn AGM-batterijen (Lead fleece), dat speciaal is ontwikkeld voor stand-by-toepassingen zoals UPS en UPS, maar ook wordt gebruikt in badkuipheffers of robotmaaiers.
Toepassingen:
- Beveiligingstechnologie
- Alarmtechnologie
- Idustrie
- USV-systemen / UPS
- Badkuiplifters
- Vrije tijd / hobby
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-4.5 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 70 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-4.5 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2.2 kg |
| Hoogte: | 107 mm |
| Lengte: | 90 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |