€ 11,54*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880007
EAN:
4250889639112
Gewicht:
1.35 kg
Afmetingen:
134mm x
67mm x
67mm
(L x B x H)
Vervangende batterij geschikt voor APC-modellen met 12V 3.4Ah
Deze batterijen zijn geen originele RBC-batterijen van het merk APC, maar een hoogwaardig, robuust en onderhoudsvrij vervangingsproduct voor ononderbroken stroomtoevoerapparaten (UPS-systemen).
Vervang de batterijen snel en gemakkelijk, u kunt de stekkers en connectoren van uw oude batterij opnieuw gebruiken.
Deze vervangende batterij is geschikt voor de volgende modellen:
ES BE325-IT
ES BE325-GR
ES BE325-FR
ES BE325-UK
BE325-GR
BE325GR
BE325GR
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 724RBC35 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 67 mm |
| Capaciteit in Ah: | 3.4Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-3.4 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.35 kg |
| Hoogte: | 67 mm |
| Lengte: | 134 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 4 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |