€ 412,25*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879964
EAN:
4250889638870
Gewicht:
75 kg
Afmetingen:
521mm x
268mm x
223mm
(L x B x H)
Quality-Batteries AGM 12V 250Ah (C20) AGM Batterij standby versie
De Quality-Batteries oplaadbare batterijen zijn AGM batterijen (loodvlies-technologie), die speciaal zijn ontworpen voor stand-by-werking, zoals in beveiligingstechnologie, brandalarmtechnologie of Er zijn UPS-systemen ontwikkeld. De 12LS-250 voldoet aan de hoge eisen van een 10-jarige batterij.
Toepassingen:
- inbraak-systemen
- UPS-systemen
- branddetectiesystemen
- telecommunicatiesystemen en meer
Â
Eigenschappen:
- Absorberende glazen mattechnologie (AGM) met efficiënte gashercombinatie tot 99%
- Onderhoudsvrij (geen water geven)
- Verzegelde batterij (SLA)
- Klep gereguleerd loodzuur (VRLA)
- Lage zelfontlading, ca. 3% per maand
- Ontwerplevensduur van 5 jaar (tot 26Ah) en 10 jaar (vanaf 33Ah)
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-250 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 268 mm |
| Capaciteit in Ah: | 250Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-250 |
| Gewicht: | 75 kg |
| Hoogte: | 223 mm |
| Lengte: | 521 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F12 (M8) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |