€ 64,04*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882367
EAN:
4250889662875
Gewicht:
8 kg
Afmetingen:
165mm x
176mm x
125mm
(L x B x H)
Vervangende batterijen geschikt voor Alarm-systeembesturingscentrale van Satel 2 x 12V 24Ah
De Q-Batteries AGM-batterijen voor alarmcentralecontrolecentra worden gekenmerkt door hun uitstekende energieopslageigenschappen en hoge betrouwbaarheid.Geschikt voor de volgende Alarm-systeemcentra van Satel: Integra 64, Integra 128, Integra 128-WRL
Eigenschappen: onderhoudsvrije AGM-batterijen verzegeld en klepgestuurd (VRLA) lage zelfontlading per maand, ca. 3% Levensduur van 5 jaar VdS-gecertificeerd (VdS-nr. G112075) Deze batterij is niet de originele batterij van Satel, maar hoogwaardige loodzuurbatterijen van het merk Q-Batteries.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882367 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 176 mm |
| Capaciteit in Ah: | 24Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-24 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 8 kg |
| Hoogte: | 125 mm |
| Lengte: | 165 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F13 (M5) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |