€ 60,37*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
732
EAN:
4250889610371
Gewicht:
8 kg
Afmetingen:
165mm x
176mm x
125mm
(L x B x H)
Q-Batteries AGM noodstroombatterij 12V 24Ah
De 12LS-24 zijn AGM- en nbsp-batterijen (loodvliestechnologie) die speciaal zijn ontworpen voor stand-by werking, zoals in beveiligingstechnologie , Brandalarmtechnologie of UPS-systemen werden ontwikkeld.
Toepassingen:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmtechnologie
- Alarmtechnologie
- UPS-systemen
Eigenschappen:
- hoogste Rendement
- onderhoudsvrije AGM-batterij, ventilreg gereguleerd
- zeer lage zelfontlading, ca. 3% per maand
- lange levensduur, ontwerplevensduur van 5 jaar
- VdS-nr. G112075
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-24 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 176 mm |
| Capaciteit in Ah: | 24Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-24 |
| Gewicht: | 8 kg |
| Hoogte: | 125 mm |
| Lengte: | 165 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F13 (M5) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |