€ 290,70*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879490
EAN:
4250889610753
Gewicht:
61 kg
Afmetingen:
522mm x
240mm x
240mm
(L x B x H)
Quality-Batteries 12LS-200 / 12V 208Ah
Onderhoudsvrije loodbatterij (loodvlies / AGM-accu) van het merk Quality-Batteries. 10 jaar batterij.
Mogelijk gebruik:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmsystemen
- ELA-systemen
- UPS
- Telecommunicatie
- Noodstroomsystemen
Eigenschappen:
- Volledig onderhoudsvrij, klepgestuurd
- Zeer lage zelfontlading
- Lange levensduur
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-200 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 240 mm |
| Capaciteit in Ah: | 208Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-200 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 61 kg |
| Hoogte: | 240 mm |
| Lengte: | 522 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F12 (M8) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 4 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |