€ 17,16*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9881977
EAN:
4250889661762
Gewicht:
1.3 kg
Afmetingen:
134mm x
67mm x
67mm
(L x B x H)
Vervangende batterij voor badlifter 24V 2900 mAh
De AGM-loodzuurbatterij is een vervanging voor 2,9 Ah-batterijen in badkuipen of patiëntenliften.Vervangende batterij voor bijvoorbeeld:
AKS Lifter Goliath, Invacare Birdie, Liko-Lifter Uno 100/102 + 200, Golvo 7000, Sabina II, Smith + Nephew Bathmaster
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881977 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 67 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.9Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Golfkar accu, Lift accu, Noodverlichting accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, UPS Accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-2.9 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.3 kg |
| Hoogte: | 67 mm |
| Lengte: | 134 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu, Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |