€ 8,46*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9881465
EAN:
2000098814655
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
178mm x
35mm x
67mm
(L x B x H)
AGM-batterij 12V 2.1Ah (C20) met VdS-nr. G 112107
De batterij met Qbatteries van 12V 2100 mAh is een AGM- en nbsp-batterij (loodvlies), die speciaal is ontworpen voor stand-by-toepassingen, Hoe UPS is ontwikkeld, maar is ook geschikt voor badkuipliften en patiëntenliften.
Toepassingsgebieden:
- Beveiligingstechniek
- Brandalarmtechnologie
- Badkuiplifters
- Telecommunicatie
- USV-Anlagen
- Reha
- Vrije tijd / hobby
Vervangende batterij voor Esylux Protector Control Panel ER10010682 en de volgende Drive Medical (Endres) Badlift: Standaard badlift
Felix badlift
Softline badlift
Badelift Plus
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-2.1 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 35 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.1Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-2.1 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 67 mm |
| Lengte: | 178 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 4 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |