€ 8,08*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879505
EAN:
4250889610043
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
178mm x
35mm x
67mm
(L x B x H)
Onderhoudsvrije AGM-batterij Quality-Batteries 12LS-2.1
AGM / loodvliesbatterij (loodbatterij) 12V 2.1Ah (20h) VDS nr. G 112107
De Qbatteries zijn AGM-batterijen (loodvliestechnologie), die speciaal zijn ontwikkeld voor stand-by-toepassingen. Ze hebben VdS-goedkeuring.
Toepassingen:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmtechnologie
- Alarmtechnologie
- Telecommunicatie
- UPS-systemen / UPS
- Patiëntenlift
- Vrije tijd / hobby
Link naar de website van de fabrikant
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-2.1 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 35 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.1Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-2.1 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 67 mm |
| Lengte: | 178 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 4 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |