€ 245,27*
Niet langer beschikbaar
"
Kant-en-klare batterijmodule ter vervanging van APC UPS-systemen van de Back-UPS RBC55-serie.
Deze module is niet de originele RBC55-batterijen van het merk APC, maar een vervangend product van hoge kwaliteit.
De batterijset bestaat uit 2 pakketten, elk met 2 oplaadbare batterijen en kabelaansluitingen. Het is klaar voor montage, geladen en kan onmiddellijk worden vervangen als een plug-and-play-module.
De RBC55 vervangende batterij is geschikt voor de volgende APC UPS-modellen:
SMT2200I, SMT3000I, SUA2200I, SUA2200XLI, SUA3000I, SUA3000XLI, DLA2200I, DLT2200I, DLA3000I, SUA5000RMI5U (2 x RBC55-BD1), SUA48XLBP (2 x RBC55-BD1)
Toepassingsgebied:
Vervangende batterijen worden gebruikt in zogenaamde UPS Systemen (ononderbroken stroomvoorziening) of UPS (ononderbroken stroomvoorziening). Een UPS wordt gebruikt om de levering van bedrijfskritische elektrische verbruikers, zoals servers, telefoonsystemen of alarmsystemen, te verzekeren in geval van stroomstoringen. Naast het overbruggen van korte stroomstoringen, bieden UPS-systemen ook bescherming tegen andere fouten in het elektriciteitsnet (bijv. Tegen onderspanning of overspanning).
De geplaatste batterijen zijn met VdS-goedkeuring * .
*) VdS staat voor ""Association of Property Insurers eV"". De VdS controleert de batterijen die relevant zijn voor veiligheidstechnologie.
"
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879467 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 155 mm |
| Capaciteit in Ah: | 18Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-18 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 23.2 kg |
| Hoogte: | 167 mm |
| Lengte: | 181 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |