€ 122,85*
Niet langer beschikbaar
"
Kant-en-klare batterijmodule voor vervanging voor APC UPS-systemen van de Back-UPS RBC7-serie.
Deze module is niet de originele RBC7-batterijen van het merk APC, maar een vervangend product van hoge kwaliteit.
De batterijset is gemonteerd, klaar voor installatie, opgeladen en kan onmiddellijk worden vervangen als een plug-and-play-module.
De vervangende batterij RBC7 is geschikt voor de volgende APC UPS-modellen:
SMT1500I, SUA1500I, DLA1500I, SU1400I, SU1400INET, SU1400IBX120, SUVS1400I, SU700XLI, SUA750XLI, SU700XLINET, SU1000XLI, SUA1000XLI, SU1000XLINET, BP1400I
Gebruik
zogenaamde uninterruptible power supplies (UPS) in systemen ter bescherming tegen netwerkfouten. Dit zijn systemen die aangesloten apparaten van stroom kunnen voorzien, zelfs in het geval van een stroomstoring. UPS-systemen worden daarom vooral gebruikt in ziekenhuizen, controlecentra, bijvoorbeeld politie en brandweer, en datacenters. Ondertussen echter ook in kleine kantoren of thuis.
De geplaatste batterijen zijn met VdS-goedkeuring * .
*) VdS staat voor ""Association of Property Insurers eV"". De VdS controleert de batterijen die relevant zijn voor veiligheidstechnologie.
"
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879440 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 154 mm |
| Capaciteit in Ah: | 18Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-18 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 11.6 kg |
| Hoogte: | 167 mm |
| Lengte: | 181 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |