€ 39,02*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
731
EAN:
4250889610340
Gewicht:
5.7 kg
Afmetingen:
181mm x
77mm x
167mm
(L x B x H)
Quality-Batteries AGM noodstroombatterij 12V 18Ah (C20) met VdS
De Quality-Batteries batterijen zijn AGM batterijen (loodvliestechnologie), die speciaal zijn ontworpen voor stand-by werking, zoals in beveiligingstechnologie, brandalarmtechnologie of UPS-systemen.
Toepassingen:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmtechnologie
- Alarmtechnologie
- UPS-systemen
Eigenschappen:
- hoogste Rendement
- onderhoudsvrije AGM-batterij, ventilreg gereguleerd
- zeer lage zelfontlading, ca. 3% per maand
- lange levensduur, ontwerplevensduur van 5 jaar
- VdS-nr. G112074
Alternatief of geschikt voor:
- APC Smart-UPS SU2200I
- APC Smart-UPS SU3000I
- APC Back-UPS Pro BP1400I
- APC Smart-UPS XL SUA750XLI
- best Power Fortress I LI 1020VA
- APC Smart-UPS SU2200XLI
- APC Smart-UPS SU1000XLI
- APC Smart-UPS SMT1500I
- APC Smart-UPS SUA1500I
- beste Power Fortress I LI 1420VA
- APC Smart-UPS SU2200RMINET
- APC Smart-UPS DLA1500I
- APC Smart-UPS SU2200INET
- APC Smart-UPS SU1400I
- APC Smart-UPS SU1400INET
- APC Smart-UPS XL SU1000XLINET
- SU3000I
- SU3000INET
- SU3000RMI
- SU3000RMINET
- SU2200I
- SU2200INET
- SU2200IBX120
- SU2200RMI
- SU2200RMINET
- SU2200XLINET
- SU2200RMXLI
- SU2200RMXLINET
- SU1400RMXLINET
- SUA24XLBP
- APC Smart-UPS SUVS1400I
- SMT1500I
- SUA1500I
- DLA1500I
- SU1400I
- SU1400INET
- SU1400IBX120
- SUVS1400I
- SU700XLI
- SUA750XLI
- SU700XLINET
- SU1000XLI
- SUA1000XLI
- SU1000XLINET
- BP1400I
- APC Smart-UPS SU3000RMINET
- beste Power Fortress I LI 1420VA
- DELL DL1400I
- APC-Back-UPS RBC55
- APC Smart-UPS SU3000RMI
- APC Smart-UPS XL SU700XLINET
- APC Smart-UPS XL SU1400RMXLINET
- DELL DL1500I
- APC Smart-UPS XL SU2200XLINET
- APC Smart-UPS XL SU2200RMXLINET
- APC Smart-UPS XL SU700XLI
- APC Smart-UPS XL SU2200RMXLI
- Satel Integra 32
- Beste Power Ferrups 500VA
- APC Smart-UPS XL SUA1000XLI
- APC Smart-UPS SU2200RMI
- Belkin Regulator Pro Netto F6C1400EUR
- APC Smart-UPS SU3000INET
ABB:
- BZK20
- BZK20M
- BZK20S
- BZK8E
- BZK20ER
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-18 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 77 mm |
| Capaciteit in Ah: | 18Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-18 |
| Gewicht: | 5.7 kg |
| Hoogte: | 167 mm |
| Lengte: | 181 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F3 (Flag) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |