€ 39,85*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879530
EAN:
4250889666019
Gewicht:
5.3 kg
Afmetingen:
181mm x
77mm x
167mm
(L x B x H)
Qbatteries 12LS-17 VdS
AGM / loodvliesbatterij (loodbatterij) 12V 17Ah (20 uur) VDS nr. G112073
De Qbatteries en nbsp-batterijen zijn AGM-batterijen ( Lead fleece-technologie), die speciaal zijn ontwikkeld voor stand-by-toepassingen. Ze hebben VdS-goedkeuring.
Toepassingen:
- beveiligingstechnologie,
- branddetectietechnologie,
- alarmtechnologie,
- industrie,
- telecommunicatie, < BR> - UPS-systemen / UPS,
- Commercieel gebruik,
Link naar de website van de fabrikant
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-17 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 77 mm |
| Capaciteit in Ah: | 17Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-17 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 5.3 kg |
| Hoogte: | 167 mm |
| Lengte: | 181 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F13 (M5) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |