€ 23,98*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879528
EAN:
4250889610258
Gewicht:
3.8 kg
Afmetingen:
151mm x
98mm x
100mm
(L x B x H)
Quality-Batteries 12LS-12 F1 VdS
AGM / loodvliesbatterij (loodbatterij) 12V 12Ah (20h) VDS nr. G112072
De Quality-Batteries accu's zijn AGM-batterijen (Lead fleece-technologie), die speciaal zijn ontwikkeld voor stand-by-toepassingen. Ze hebben VdS-goedkeuring.
Toepassingen:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmtechnologie
- Alarmtechnologie
- Industrie
- Telecommunicatie
- UPS- Systemen / UPS
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-12 F1 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 98 mm |
| Capaciteit in Ah: | 12Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-12 F1 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 3.8 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |