€ 14,19*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Q-Batteries 12LS-0.8 12V 0.8Ah AGM Batterij met AMP-connector
De onderhoudsvrije AGM-batterij wordt gebruikt voor noodstroomvoorziening, zodat bij stroomuitval technische apparaten zoals een rolluikaandrijving en rolluikaandrijvingen kunnen blijven werken .
De batterij is compatibel met de Hagen drysafe-batterij HPS-1208, HPS-1207, Fiamm FG20086, Hitachi HP0.7-12P, Multipower MP0.8-12, Powersonic-1207, Yuasa NP12-0.8
Toepassingsgebieden:
- Rolluikaandrijvingen
- Industrie
- Veiligheids- en alarmtechnologie
Eigenschappen:
- Onderhoudsvrije klepgestuurde
- Zeer laag Zelfontlading
- lange levensduur tot 5 jaar
- laadspanning: 14,4 tot 15,0 V
- max. Laadstroom: 0,24A
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LS-0.8 AMP |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 25 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.8Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LS-0,8 AMP |
| Gewicht: | 0.6 kg |
| Hoogte: | 62 mm |
| Lengte: | 96 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AMP |
| Productlijn: | LS |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |