€ 462,75*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877380
EAN:
4250889610883
Gewicht:
59 kg
Afmetingen:
558mm x
125mm x
316mm
(L x B x H)
Onderhoudsvrije loodbatterij (lood / vlies technologie) van Quality-Batteries by Narada als 10-12 jaar batterij in de vorm van een frontterminal
Voorbeeldig gebruik:Beveiligingstechnologie
Brandalarmsystemen < BR> ELA-systemen
UPS
Telecommunications
Noodstroomsystemen
en nog veel meer
Eigenschappen:
volledig onderhoudsvrij, klepgestuurd
zeer lage zelfontlading
gedurende lange tijd Levensduur
gemakkelijke verzending omdat er geen gevaarlijke goederen zijn
Technische gegevens:
nominale capaciteit 194Ah (10H)
nominale capaciteit 206Ah (20H)
nominale spanning 12 volt
voorterminal Aansluiting 6 mm inschroefpaal
lengte 558 mm
breedte 125 mm
hoogte 316 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12NDT190S |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 125 mm |
| Capaciteit in Ah: | 190Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LNDT190S |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 59 kg |
| Hoogte: | 316 mm |
| Lengte: | 558 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LNDT |
| Schakelschema: | Frontterminal |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |