€ 80,49*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Vervangende batterijen geschikt voor APC-modellen met 12V 18Ah (2 stuks)
Deze batterijen zijn niet de originele RBC-batterijen van het merk APC, maar een hoogwaardig, robuust en onderhoudsvrij vervangend product voor noodstroomvoorzieningen (UPS-systemen) .
Vervang altijd alle batterijen tegelijk, omdat ze anders beschadigd kunnen raken.
Vervang de batterijen snel en gemakkelijk, u kunt de stekkers en connectoren van uw oude batterij opnieuw gebruiken.
Deze vervangende batterij is geschikt voor de volgende modellen:
Back-UPS PRO BP1400
Back-UPS PRO BP1400i
Back-UPS PRO BP1400X116
XL SUA1000XL
XL SU1000XLNET
XL SU700XLNET
SU700XL
SMT1500I
SMT1500
XL SUA750XL
SU1400X93
SU1400X106
SU1400X145
SU1400
SU1000XLNET
SU1000XL
SU1400BX120
SU1400NET
SUA750XL
SUA750RMJ1UB
SUA1000XL
SUA1000XLI
SUA1500
SUA1500ICH
SUA1500US
SUA1500X93
SUVS1400
1500VA
DLA1500
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 731RBC7 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 77 mm |
| Capaciteit in Ah: | 20Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LH-80W |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 12 kg |
| Hoogte: | 167 mm |
| Lengte: | 181 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F3 (Flag) |
| Productlijn: | LH |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |