€ 123,06*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879526
EAN:
4250889610807
Gewicht:
19 kg
Afmetingen:
277mm x
106mm x
222mm
(L x B x H)
AGM-batterij van lood-fleece en nbspin en nbsp Frontterminal-ontwerp 12LFT-55 12V 55Ah
De zeer betrouwbare en nbspQ-batterijen lood-fleece batterijen met AGM-technologie zijn 10-jarige types. Dankzij hun speciale ontwerp wordt de bedrading van de beproefde frontaansluitingen in 19-inch kasten aanzienlijk eenvoudiger gemaakt.
Toepassingsgebieden:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmsystemen
- ELA-systemen
- UPS / UPS-systemen
- Telecommunicatie
- Noodstroomsystemen
Eigenschappen:
- Absorbent Glass Matt (AGM) -technologie voor efficiënte gasrecombinatie tot 99%
- volledig onderhoudsvrije klepgestuurde
- zeer lage zelfontlading
- lange levensduur (type 10 jaar)
technische gegevens:
- nominale capaciteit: 57Ah (20H)
- nominale spanning: 12V
- Verbinding: Front terminal M6 (6mm schroef pole)
- Lengte: 277mm
- Breedte: 106mm
- Hoogte: 222mm
EAN: 4250889610807
Link naar de website van de fabrikant
De zeer betrouwbare en nbspQ-batterijen lood-fleece batterijen met AGM-technologie zijn 10-jarige types. Dankzij hun speciale ontwerp wordt de bedrading van de beproefde frontaansluitingen in 19-inch kasten aanzienlijk eenvoudiger gemaakt.
Toepassingsgebieden:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmsystemen
- ELA-systemen
- UPS / UPS-systemen
- Telecommunicatie
- Noodstroomsystemen
Eigenschappen:
- Absorbent Glass Matt (AGM) -technologie voor efficiënte gasrecombinatie tot 99%
- volledig onderhoudsvrije klepgestuurde
- zeer lage zelfontlading
- lange levensduur (type 10 jaar)
technische gegevens:
- nominale capaciteit: 57Ah (20H)
- nominale spanning: 12V
- Verbinding: Front terminal M6 (6mm schroef pole)
- Lengte: 277mm
- Breedte: 106mm
- Hoogte: 222mm
EAN: 4250889610807
Link naar de website van de fabrikant
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LFT-55 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 106 mm |
| Capaciteit in Ah: | 55Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LFT-55 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 19 kg |
| Hoogte: | 222 mm |
| Lengte: | 277 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LFT |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |