€ 318,18*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879514
EAN:
4250889610869
Gewicht:
47 kg
Afmetingen:
551mm x
110mm x
288mm
(L x B x H)
Loodvlies AGM-batterij van Qbatteries en nbspin en nbsp Frontterminal-ontwerp 12LFT-150 12V 150Ah
De zeer betrouwbare en nbspQ-batterijen loodvlies-batterijen met AGM-technologie zijn 10-jarige types. Dankzij hun speciale ontwerp wordt de bedrading van de beproefde frontaansluitingen in 19-inch kasten aanzienlijk eenvoudiger gemaakt.
Toepassingsgebieden:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmsystemen
- ELA-systemen
- UPS / UPS-systemen
- Telecommunicatie
- Noodstroomsystemen
Eigenschappen:
- Absorbent Glass Matt (AGM) -technologie voor efficiënte gasrecombinatie tot 99%
- volledig onderhoudsvrije klepgestuurde
- zeer lage zelfontlading
- lange levensduur (10 jaar type)
technische gegevens:
- nominaal vermogen: 150Ah (20H)
- nominaal voltage: 12V
- Verbinding: M8 voorste terminal (8 mm schroefpaal)
- Lengte: 551mm
- Breedte: 110 mm
- Hoogte: 288 mm
EAN: 4250889610869
De zeer betrouwbare en nbspQ-batterijen loodvlies-batterijen met AGM-technologie zijn 10-jarige types. Dankzij hun speciale ontwerp wordt de bedrading van de beproefde frontaansluitingen in 19-inch kasten aanzienlijk eenvoudiger gemaakt.
Toepassingsgebieden:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmsystemen
- ELA-systemen
- UPS / UPS-systemen
- Telecommunicatie
- Noodstroomsystemen
Eigenschappen:
- Absorbent Glass Matt (AGM) -technologie voor efficiënte gasrecombinatie tot 99%
- volledig onderhoudsvrije klepgestuurde
- zeer lage zelfontlading
- lange levensduur (10 jaar type)
technische gegevens:
- nominaal vermogen: 150Ah (20H)
- nominaal voltage: 12V
- Verbinding: M8 voorste terminal (8 mm schroefpaal)
- Lengte: 551mm
- Breedte: 110 mm
- Hoogte: 288 mm
EAN: 4250889610869
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LFT-150 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 110 mm |
| Capaciteit in Ah: | 150Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 12LFT-150 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 47 kg |
| Hoogte: | 288 mm |
| Lengte: | 551 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F12 (M8) |
| Productlijn: | LFT |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |