€ 73,13*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9881001
EAN:
4250889657772
Gewicht:
24.7 kg
Afmetingen:
195mm x
130mm x
180mm
(L x B x H)
Rolstoelaccu AGM 12V 36Ah met draagriem
De accus van de Q-Batteries LC- en LCP-serie met klepgestuurde AGM-technologie (Absorbent Glass Mat) zijn speciaal afgestemd op het gebruik van cyclische toepassingen.
Im De interne weerstand van AGM-batterijen is aanzienlijk lager dan die van gel-batterijen, wat betekent dat ze desgewenst grotere hoeveelheden elektriciteit aan consumenten kunnen leveren. Dankzij het gebruik van speciale loden platen en een speciale elektrolyt hebben de batterijen een uitstekende levensduur en cyclusstabiliteit.
Mogelijk gebruik:
- Medische technologie
- Revalidatietechnologie
- Zeil- en elektrische boten < LI> Golfcaddies
- Scooters, Senior Mobile
Kenmerken:
- Absorbent Glass Mat (AGM) -technologie
- Draagriem voor eenvoudiger transport en installatie
- Zeer lage zelfontlading, 3% per maand
- Zeer lange levensduur
- Lage interne weerstand
- Ca. 550 cycli bij 75% ontladingsdiepte
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881001 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 130 mm |
| Capaciteit in Ah: | 36Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 12LCP36 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 24.7 kg |
| Hoogte: | 180 mm |
| Lengte: | 195 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LCP |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |