€ 163,19*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
11508
EAN:
4250889604950
Gewicht:
61.2 kg
Afmetingen:
198mm x
166mm x
171mm
(L x B x H)
Vervangende batterij voor MOBILIS M74 2 Q-batterijen 12LCP-50
2 stuks Qbatteries 12LCP-50 12V - 50 Ah loodbatterij type AGM. Onderhoudsvrije loodaccu (lood / vlies-technologie) van Quality-Batteries.
Dit is niet de originele accu van de rolstoelfabrikant, maar een hoogwaardige accu voor rolstoelen.
Type fiets voor bijvoorbeeld rolstoelen. en caddies geschikt voor dagelijks gebruik die cyclisch geladen en gelost zijn.
Mogelijk gebruik:
- medische technologie (bijv. Rolstoelen)
- vrije tijd (bijv. Golfcaddies)
eigenschappen:
< / U> - Onderhoudsvrije klepgestuurde
- Zeer lage zelfontlading
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q11508 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 166 mm |
| Capaciteit in Ah: | 50Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 12LCP-50 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 61.2 kg |
| Hoogte: | 171 mm |
| Lengte: | 198 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LCP |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |