€ 85,38*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882460
EAN:
4250889665937
Gewicht:
15.2 kg
Afmetingen:
198mm x
166mm x
171mm
(L x B x H)
Q-Batteries 12V 50Ah (C20) AGM batterij cyclusbestendige versie
Onderhoudsvrije AGM-batterij, waarin het zuur in een vlies gebonden is om lekkage te voorkomen. De deep-cycle accu is geschikt voor toepassingen waarbij de loodaccu steeds weer wordt ontladen en opgeladen.
Voor gebruik Caravans, rolstoelen, scooters, elektrische voertuigen en mobiele industriële werkplekken.
Kenmerken:
- Absorberende Glazen Mat (AGM)-Technologie
- onderhoudsvrij (geen water geven)
- Klep gereguleerd loodzuur (VRLA)
- lage zelfontlading, < 3 % per jaar
- lange levensverwachting
- lage interne weerstand
- 450 – 500 cycli (75% DOD)
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882460 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 166 mm |
| Capaciteit in Ah: | 51Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 12LCP-50 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 15.2 kg |
| Hoogte: | 171 mm |
| Lengte: | 198 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | LCP |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |