€ 303,73*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Quality-Batteries 12LC-200 / 12V 214Ah loodaccu als cyclusbestendig ontwerp
Onderhoudsvrije loodaccu (loodvlies / AGM-accu) van het merk Quality-Batteries. Deep-cycle accu voor gebruik in cyclische toepassingen.
Voor gebruik in bijvoorbeeld rolstoelen, caddies, scooters, caravans, marine. Geschikt voor dagelijks gebruik dat cyclisch geladen en gelost wordt.
Mogelijk gebruik:
- medische technologie (bijv. Rolstoelen)
- vrije tijd (bijv. Golfcaddies)
- caravan / marine
- reinigingsmachines
- Liften
- UPS
- Scooters
- Caddies
Eigenschappen:
- volledig onderhoudsvrije klepgestuurde
- zeer lage zelfontlading
- lange levensduur
- hoog aantal cycli (zie datablad)
Technische gegevens:
- nominale capaciteit 214 AH (20H)
- nominale spanning 12 volt
- 8mm Schroefverbindingen
- Lengte 522 mm
- Breedte 240 mm
- Hoogte 219 mm (zonder aansluitingen)
- Max. Hoogte 240 mm
EAN: 4250889611576
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LC-200 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 240 mm |
| Capaciteit in Ah: | 214Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 12LC-200 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 62 kg |
| Hoogte: | 240 mm |
| Lengte: | 522 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F12 (M8) |
| Productlijn: | LC |
| Schakelschema: | 4 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |